Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

kocaeliotocilingir-hakkimizda

Kocaeli Oto Çilingiri: Güvenilir ve Profesyonel Hizmet

Kurucu Ortaklarımız: Mehmet Akkoyun ve Aycan Aygün

Mehmet Akkoyun ve Aycan Aygün, anahtarcılık ve çilingirlik konularında uzmanlaşmış, işinin ehli profesyonellerdir. Güvenilirlik, dürüstlük ve meslek ahlakı konularında taviz vermeyen, insani değerleri ön planda tutan bir hayat görüşüne sahiptirler. Teknolojiyi etkin kullanarak, hızlı ve sağlam çözümler sunan dinamik iş anlayışları sayesinde müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmışlardır.

Merkezimiz ve Hizmet Bölgelerimiz

Firmamız, Kocaeli merkezli olup 24 saat hizmet verebilecek ekip ve ekipmana sahiptir. Gezici servis anlayışıyla, müşterilerimize yerinde hizmet sunarak geniş bir hizmet alanına ulaşmaktayız. İstanbul, Yalova, Bursa, Kocaeli, Sakarya ve Kandıra gibi şehirlerde hızlı müdahale yeteneğimizle öne çıkmaktayız.

Hizmetlerimiz

Özellikle araba anahtarlarının kopyalanması, immoblizer kodlaması, anahtar yenilemesi, kasa anahtarlarının kopyalanması ve yenilenmesi gibi alanlarda profesyonel hizmetler sunmaktayız. Kaybettiğiniz anahtarlarınızı yerinde ve hızlı çözümlerle tekrar kazanıma dönüştürüyoruz.

  • Yüksek Güvenlikli Araçlar: Kaporta, boya ve kilit mekanizmasına zarar vermeden, maymuncuk kullanarak aracın kilidini açıyoruz.
  • Anahtar Kopyalama: Kaybolan araç anahtarlarında tek bir vida bile sökmeden, orijinal anahtarın kopyasını çıkarıyoruz.
  • Kilitleme Sistemleri: Direksiyon ve kontak kilidi tamirlerini yerinde, mobil servis hizmeti ile gerçekleştiriyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin yaşadığı problemleri hızlı, etkili ve uygun maliyetle çözmek. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla, mahremiyetlerine saygılı ve güven veren bir yaklaşımla çalışıyoruz. Kalite, güven ve garantili işlemlerle müşteri sadakatini sağlamak için sürekli çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Uzman personelimizle, ayağınıza kadar hizmet getiriyoruz. Hızlı, uygun fiyatlı ve işlem garantili çözümler sunarak güven ve sadakatle çalışıyoruz. Titizlikle yürüttüğümüz işlerde, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.

Kazandıklarınız

Bizimle çalışarak, zaman, maddi ve manevi destek kazanırsınız. Her an, hızlı çözümlerle yaşamınızdaki stresin yanında, bizim alanımıza giren problemlerinizin çözülebileceğini bilmenin verdiği rahatlığı yaşarsınız.

Kocaeli Oto Çilingiri olarak, tüm bu hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz. Her türlü anahtar ve çilingir ihtiyacınızda yanınızdayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın